MIE DE DĂRURI 2022

19 ianuarie 2022

MIE DE DĂRURI 2022
Cumpără unul, dă unul

Din 2018, ne-am împuternicit echipa să-și trăiască valorile prin programul Thousand Gives. În fiecare an, oferim fiecărui membru al echipei noastre 1000 USD pentru a dona organizației non-profit alese de el. 

Anul acesta, echipa noastră va dona 19.000 USD pentru o gamă largă de cauze – de la furnizarea de mese familiilor care au nevoie până la protejarea parcurilor noastre naționale. Faceți cunoștință cu câțiva dintre membrii echipei noastre și organizațiile pe care le-au ales mai jos.Prietenii râului LA

Prietenii râului la

„Îmi place ceea ce face Friends of Los Angeles River pentru a crește accesul echitabil și revitalizarea râului LA. Vreau să pot avea un impact într-o zonă locală pe care o vizitez des.” – Chloe, Manager Servicii creative

Centrele de familie El Nido

PROIECTQ

„ProjectQ este o organizație excelentă chiar în cartierul meu, care oferă un spațiu sigur pentru tinerii LGBTQIA+ care se confruntă cu nesiguranța locativă.” – Steve, manager de produs pentru creștere

Cultivați fondul de ten pentru ciclism

Protejați-ne iernile

„Urmez Protect Our Winters de ceva vreme și sunt în spatele a ceea ce fac ei și acțiunilor pe care le întreprind pentru a ne proteja în aer liber.” – Dustin, manager de depozit

De-a lungul anilor, echipa noastră a dat peste 30.000 USD pentru a lupta pentru cauzele la care ne pasă prin Thousand Gives. În calitate de marcă ghidată de propriile noastre valori de bază, suntem onorați și încântați să dăm putere echipei noastre pentru a face lumea un loc mai bun.


Ține legătura