Centrul de îndeplinire a dorințelor de vacanță este închis

19 decembrie 2019

Centrul de îndeplinire a dorințelor de vacanță este închis
Centrul de îndeplinire a dorințelor de o mie de vacanță

Am decis să facem ceva puțin diferit în acest sezon de sărbători. Am deschis Centrul de îndeplinire a dorințelor de vacanță și am creat un departament nou-nouț dedicat doar să facem tot posibilul pentru a vă îndeplini dorințele de vacanță, indiferent cât de mari sau mici. Cu dorințe variind de la 10 USD reducere la o cască până la o excursie la Disney Lumea, echipa noastră de îndeplinire a dorințelor a îndeplinit peste 300 de dorințe în doar 3 săptămâni.


Am deschis Centrul de îndeplinire a dorințelor de vacanță pentru că credem că sărbătorile sunt despre răspândirea bunătății în tot ceea ce facem – sperăm că toți ne-ați simțit dragostea în acest sezon de sărbători, deoarece am făcut tot posibilul pentru a vă îndeplini dorințele.

În culise cu echipa de împlinire a dorințelor: 

  1. 9:30 - 10:30: grupare zilnică de dorințe
  2. 10:30-11:30: Scrieți de mână 30-40 de note
  3. 11:30 - 13:00: Aleargă către Target, magazine de biciclete, magazine de articole de artă, librării și multe altele pentru a ridica dorințele
  4. 13:00-14:00: livrare dorințe
Centrul de îndeplinire a dorințelor de o mie de vacanță

Repere din centrul de împlinire a dorințelor de vacanță

Peste 20 de zile, echipa noastră a primit peste 300 de dorințe – și am făcut tot posibilul să le îndeplinim pe toate (unele la propriu, altele la figurat). Iată câteva dintre dorințele noastre preferate pe care le-am îndeplinit exact așa cum le-ați cerut:

1. „Fiica mea de 35 de ani a fost diagnosticată cu SM anul trecut, afectându-i grav mobilitatea. Mi-aș dori să aibă o bicicletă pe care să o poată merge din nou cu copiii ei.” – Judy M.

2. „Centrul nostru LGBTQ are o mulțime de tineri care merg cu bicicleta pentru a participa la programe după școală, dar nu au căști de protecție. Pentru mulți dintre acești adolescenți, este singurul loc în care oamenii folosesc pronumele pe care le-au ales. Le-ai putea oferi căști?” – Nicholas G.

3. „Dorința mea este ca partenerul meu să aibă suficienți bani pentru a putea achiziționa programe și echipamente legate de știință pentru clasa ei de clasa a IV-a.” – Sarah W.

Și iată câteva dintre dorințele noastre preferate în care a trebuit să fim puțin creativi:

Centrul de îndeplinire a dorințelor de o mie de vacanță

„O vacanță în Bora Bora ar fi plăcută!”  – Sarah D.

Centrul de îndeplinire a dorințelor de o mie de vacanță

„Mi-ar plăcea niște bani în plus pentru sărbători.” - Mandi J.

Centrul de îndeplinire a dorințelor de o mie de vacanță

"Surprinde-ma... Bum, mișcarea ta.” Eric O. 

( ^ confortabil înăuntru!)


Pentru noi, cea mai mare parte a HWFC a fost să învățăm cât de plină de compasiune, generoasă și altruistă este comunitatea noastră. Peste 40  dintre voi ne-ați cerut să donăm către diverse organizații, inclusiv People for Bikes, Salvați Copiii și Spitalul de Copii St. Jude, în valoare totală de peste 1.450 USD donați organizațiilor non-profit prin campania noastră. MAI MULT DE 35 dintre voi ați cerut echipament gratuit pentru cadou celor dragi. Și Peste 15 ani dintre voi v-ați dorit o versiune de pace, bucurie și fericire pentru prietenii, familia și străinii.

Centrul de îndeplinire a dorințelor de o mie de vacanță

Vă mulțumim că ați trimis urările către Centrul de îndeplinire a dorințelor de vacanță. Suntem închise pentru afaceri acum... dar poate ne vedeți aici anul viitor. Sărbători fericite!

Mii de echipe ale centrului de împlinire a dorințelor de vacanță


Ține legătura