O mie de cuvinte, volumul 9

28 noiembrie 2022

O mie de cuvinte, volumul 9


În acest sezon al dăruirii, am vrut să sărbătoresc impactul Thousand de-a lungul anilor – pentru că darea înapoi a fost întotdeauna încorporată în ADN-ul nostru. De când am început Thousand Gives în 2017, am donat peste 500.000 USD în contribuții financiare și donații în natură de produse către organizații non-profit precum Clubul de biciclete East side Riders, Străzi active sănătoase, CiclLAvia, Roata comună, și altele. Credem că, pentru a oferi oamenilor putere să aleagă să călărească, trebuie să sprijinim activiștii și organizațiile de la fața locului care lucrează pentru a obține dreptate în mobilitate, acces la transport și urbanism prietenos cu bicicleta în comunitățile noastre. Vă mulțumim pentru sprijinul acordat Thousand și misiunea noastră. Suntem atât de recunoscători pentru comunitatea noastră – fără tine, nu am fi capabili să sprijinim oamenii și organizațiile care luptă pentru mobilitate, dreptate, echitate și incluziune.  — GLORIA HWANG,

 Fondator și director general

Ai merge mai des cu bicicleta dacă ai face-o într-un "carpool cu ​​bicicleta" grup?

EȘtim cu toții că pandemia a provocat un boom de biciclete. Dar aproape 3 ani mai târziu, unde s-a lipit boom-ul acela? 


În știrile despre sustenabilitate, Lime tocmai a lansat un nou program pentru reciclați bateriile uzate de la trotinetele și bicicletele lor electrice.În caz că nu ați observat, este sezonul cumpărăturilor de sărbători! Oferim 30% reducere la toate căștile pentru un timp limitat – nu ratați șansa de a face cumpărături și de a economisi la cadouri pentru lista dvs. (sau pentru dvs.).

Economisiți 30%

Ține legătura