O mie de cuvinte, volumul 6

17 august 2022

O mie de cuvinte, volumul 6


 Luna aceasta, Team Thousand și-a petrecut retragerea companiei noastre făcând voluntariat cu Los Angeles Bicycle Coalition din Hollywood, reparând și distribuind gratuit biciclete, căști și alte echipamente către comunitate. Echipa noastră a construit biciclete, a asortat oamenii cu bicicleta potrivită și a echipat cicliști cu căști, lumini și încuietori. 


 Văzând oamenii părăsind evenimentul și mergând pe Sunset Blvd cu noile lor biciclete a fost una dintre amintirile mele preferate ale zilei. Este un privilegiu să poți sprijini organizații precum LACBC, care lucrează pentru a face mobilitatea urbană accesibilă tuturor. Ne iubim orașul nostru natal, Los Angeles, iar eu și Team Thousand suntem umili să putem da înapoi comunității noastre.


– Gloria Hwang, fondator și CEO

Credem că toată lumea ar putea folosi această actualizare despre cum cum să parcați corect trotineta electrică.


Nu mai vrei să cauți vreodată un loc de parcare? Luați în considerare mutarea la Pontevedra, un oraș fără mașini de mai bine de 20 de ani


Au debutat cascadorii nebune ale temerilor și creatorilor de conținut Cel mai nou pod din LA vorbăria din oraș. 

Ține legătura